ЦПС - цементно піщані суміші

ЦПС - цементно піщані суміші

Цементно-піщані суміші в Києві

На сьогоднішній день, майже на кожному будівельному майданчику можна зустріти сухі суміші. Цементно-піщана суміш - одна з найбільш універсальних, вона застосовується практично на всіх етапах ремонтних робіт. Складається суміш з цементу, дрібного піску, пластифікаторів і в'яжучих добавок. Доступність і простота в застосуванні зробили цей матеріал одним з найбільш затребуваних на будівельному ринку.

Купити цементно-піщану суміш для стяжки по недорогим цінами в Києві

Існує кілька основних варіантів застосування суміші: для заливки фундаменту, цементно-піщана суміш для стяжки підлоги, для кладки стін, а також, цементно-піщана суміш для штукатурки.

Приготувати суміш, готову до нанесення зовсім не складно, потрібно просто розвести її прохолодною водою в пропорції, зазначеної на упаковці. Потім, розчин ретельно перемішується і укладається на поверхню. Перемішати розчин можна за допомогою бетономішалки, будівельного міксера або ж вручну, все залежить від його обсягів. Якщо Ви використовуєте бетономішалку, то важливо спочатку налити потрібну кількість води, а потім невеликими порціями підсипати розчин до утворення однорідної маси потрібної щільності. Готуйте таку кількість розчину, яке Ви зможете виробити, адже в розведеному вигляді він не придатний до зберігання і просто висихає.

    • Основні характеристики ЦПС:
    • водонепроникність
    • стійкість до перепадів температур
    • міцність і довговічність
    • прекрасне зчеплення з поверхнею (адгезія)

Завдяки хорошим технічним характеристикам, сухі суміші легко використовувати як в сфері професійного будівництва, так і в побутових умовах. Найпопулярнішими є суміші М150-200, ними здійснюються кладок, обробка поверхонь, і навіть деякі декоративні роботи, адже суміш можна зробити кольоровий, додавши на етапі замішування трохи барвника. Якщо Ви використовуєте суміш для кладки, потрібно знати, що маркування М150 витримує до 150 кг навантаження на 1см.куб., А М200, відповідно, 200кг. Витрата матеріалу безпосередньо залежить від товщини нанесення на поверхню. При нанесенні шаром в 1мм. витрата становить приблизно 2 кг / м.кв. дуже важливим моментом є також те, в яких умовах зберігається суха суміш. Вона повинна зберігатися в сухих приміщеннях, також при покупці, зверніть увагу на цілісність упаковки, адже при її порушенні в суміш може потрапити волога, що абсолютно неприпустимо.

Великий вибір цементно-піщаних сумішей для підлоги і штукатурки

Кожен день ринок будівельних матеріалів розширює асортимент продукції, все нові і нові виробники випускають різноманітні товари. Магазин "Велика база будматеріалів" завжди на крок попереду, у нас Ви зможете купити цементно-піщану суміш високої якості, що відповідає Вашим вимогам і можливостям. Крім того, ми пропонуємо замовити товар на нашому сайті і оформити адресну доставку, що істотно заощадить Ваш час.

У цій категорії немає товарів.