Про компанію

Компанія «Фенікс Центр» - далеко не новачок на ринку будматеріалів України.

За роки своєї успішної роботи ми:

1. Уклали контракти з багатьма відомими постачальниками і тепер є їх офіційними представниками. Товари популярних брендів Knauf, Ceresit, Anserglob, Master, Coral, Moment - все це знайдеться у нас на складах.

2. Максимально розширили асортимент, серед якого знайдеться все для будівництва. Завжди в наявності матеріали для обробки, сухі суміші, тепло- і звукоізоляційні матеріали, лакофарбові товари, двері, покриття для підлоги і мн. ін.

3. Створили налагоджену систему логістики. Персонал компанії забезпечує швидку збірку, правильну упаковку і оперативну доставку замовлення по Києву і області.

4. Надали клієнтам вигідні ціни.

Ціни на будівельні матеріали в компанії можуть скласти конкуренцію багатьом аналогічним організаціям в Україні. Наш інтернет-магазин fenixcentr.kiev.ua максимально спрощує клієнту задачу покупки будівельних матеріалів для різних цілей. Вам не потрібно витрачати багато особистого часу: ми зібрали для вас всі в одному місці. Просто виберіть потрібний товар і оформите замовлення в режимі онлайн. У всіх додаткових питаннях допоможуть розібратися професійні консультанти магазину «Фенікс Центр».

Ми обслуговуємо:

  • будь-які будівельні організації;
  • підприємства, які займаються реалізацією будматеріалів;
  • ремонтно-будівельні бригади;
  • приватних клієнтів, які здійснюють ремонт і обробку свого житла. Наш безумовний пріоритет
  • зручно розміщені склади в Києві та Харкові
  • .

Основні принципи роботи інтернет-магазину «Фенікс Центр» - професіоналізм, контроль якості товару, швидка реакція на запити клієнта, аналіз діяльності конкурентів, відстеження інновацій.

Наша головна мета - міцні партнерські відносини з кожним клієнтом.