Статті

Застосування рейок маячних

Застосування рейок маячних

Маяк штукатурний застосовується як опорна направляюча база для отримання рівної поверхні при оштукатурюванні. За допомогою штукатурного маяка ви зможете вибрати відповідну товщину нанесення штукатурки, а також швидко, точно і без великих витрат отримати рівну оштукатурену поверхню. Зазвичай, напрямні виготовляються з оцинкованої сталі для нанесення штукатурки 6-ти та 10-ти міліметровим шаром.Отрим..

21.01.2022
0
182
Утеплення стін - стиродур або пінопласт

Утеплення стін - стиродур або пінопласт

Обидва матеріали виготовляються з однакової вихідної сировини, проте процес виробництва принципово різний. В даному огляді ми отримаємо відповідь на питання, що ж краще купити - пінопласт або стиродур.Порівняння технічних характеристикПорівнюючи ці два товари, потрібно орієнтуватися на їх технічні характеристики та експлуатаційні властивості:теплопровідність - особлива структура і того і іншого ма..

14.08.2018
0
7316
Де використовують Аквапанель? Її переваги.

Де використовують Аквапанель? Її переваги.

В процесі оздоблювальних робіт величезний інтерес викликає Аквапанель Outdoor . Матеріал славиться вологостійкість, стійкістю до прямого впливу вогню, а за морозостійкістю - аквапанелі немає рівніх. Секрет якості криється в структурі Аквапанель, що складається з: міцного корпусу з склотканої сітки; сердечника з подрібненого керамзиту; сполучної ланки - оболонки з портландцементу; к..

12.06.2018
0
689
Вибір фарби для фасаду

Вибір фарби для фасаду

Від правильного вибору фасадної фарби залежить не тільки гарний зовнішній вигляд обробки, але і корисні експлуатаційні властивості. Покриття повинне забезпечувати хорошу стійкість до перепадів температур і впливу сонячних променів, захищати стіну від пошкоджень, грибка та цвілі. Фарба для фасадів не повинна лущитися, зберігаючи свій первісний колір і блиск.Як правильно зробити вибір? Слід знати, щ..

12.06.2018
0
787