Статті

Утеплення стін - стиродур або пінопласт

Утеплення стін - стиродур або пінопласт

Обидва матеріали виготовляються з однакової вихідної сировини, проте процес виробництва принципово різний. В даному огляді ми отримаємо відповідь на питання, що ж краще купити - пінопласт або стиродур.Порівняння технічних характеристикПорівнюючи ці два товари, потрібно орієнтуватися на їх технічні характеристики та експлуатаційні властивості:теплопровідність - особлива структура і того і іншого ма..

14.08.2018
0
5423
Де використовують Аквапанель? Її переваги.

Де використовують Аквапанель? Її переваги.

В процесі оздоблювальних робіт величезний інтерес викликає Аквапанель Outdoor . Матеріал славиться вологостійкість, стійкістю до прямого впливу вогню, а за морозостійкістю - аквапанелі немає рівніх. Секрет якості криється в структурі Аквапанель, що складається з: міцного корпусу з склотканої сітки; сердечника з подрібненого керамзиту; сполучної ланки - оболонки з портландцементу; к..

12.06.2018
0
495
Вибір фарби для фасаду

Вибір фарби для фасаду

Від правильного вибору фасадної фарби залежить не тільки гарний зовнішній вигляд обробки, але і корисні експлуатаційні властивості. Покриття повинне забезпечувати хорошу стійкість до перепадів температур і впливу сонячних променів, захищати стіну від пошкоджень, грибка та цвілі. Фарба для фасадів не повинна лущитися, зберігаючи свій первісний колір і блиск.Як правильно зробити вибір? Слід знати, щ..

12.06.2018
0
520