Мінераловатна плита Техноніколь "Техноблок Стандарт 45" (1200*600) 50мм (5,76м2)

Мінераловатна плита Техноніколь "Техноблок Стандарт 45" (1200*600) 50мм (5,76м2)

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 384.00
384.00 грн/упаковка


Компанія "Техноніколь" відома бездоганною якістю будівельних матеріалів. Мінеральна вата "Техноніколь" оптимальна для утеплення будівель і приміщень будь-якого типу (громадських, житлових, виробничих та ін.). Вата виготовляється з екологічно чистої сировини на сучасному обладнанні, що говорить про її безпеку для здоров'я людини. Цей універсальний утеплювач не тільки вбереже від тепловтрат, а й поліпшить мікроклімат приміщень. Вата складається з пружних волокон, хаотично переплетених між собою. Подібна волокниста структура надає додатковий звукоізоляційний ефект. Особливу увагу хочеться приділити пожежній безпеці мінеральної вати. Цей матеріал відрізняється високою термостійкістю, він не займається і не підтримує горіння. Монтаж утеплювача не потребує дорогих інструментів або професійних навичок, все просто і зрозуміло, впорається навіть новачок.

Мінеральна вата "Техноблок Стандарт" використовується для тепло і звукоізоляції поверхонь, які не піддаються сильним механічним навантаженням. Це можуть бути каркасні стіни, ніші, перекриття, перегородки, вентильовані фасади, обшиті сайдингом.

Переваги:

  • негорючість
  • стабільність форми
  • відсутність усадки
  • екологічна безпека
  • простота монтажу
  • довговічність
  • паропроникна структура
  • стійкість до виникнення грибка і цвілі

На оптовій базі Фенікс в широкому асортименті представлені плити теплоізоляційні з мінеральної вати та інші матеріали для утеплення та звукоізоляції. Наші менеджери оформлять замовлення і, при необхідності, доставку по Києву і області. Оптова база Фенікс співпрацює з виробниками будматеріалів, тому у нас низькі ціни і гарантована якість продукції.

Загальні
В упаковці
5,76 кв.м
Вид
листи
Густина
45кг/кв. м
розміри аркуша
1,2*0,6 м
Товщина
50 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!