Мінераловатна плита Термолайф 135 50мм

Мінераловатна плита Термолайф 135 50мм

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 360.00
360.00 грн

Оптова ціна:
340.00 грнМінеральна вата виробляється з базальтової сировини (каменю), має волокнисту, пористу структуру. Плити з мінеральної вати - це прекрасний тепло- і звукоізоляційний матеріал, який відрізняється міцністю, довговічністю. Екологічний, не горючий матеріал. Переваги мінераловатної теплозвукоізоляції доповнюються легкістю виконання монтажних робіт: матеріали легко ріжуться і приймають форму ізольованої поверхні, дозволяють створювати ідеальний теплозвукоізоляційний шар.

ТЕРМОЛАЙФ - це сучасний український завод матеріалів для тепло- і звукоізоляції. Продукція заводу має сертифікати відношення європейським нормам і з 2011 року реалізується в країнах ЄС. Продукція ТМ ТЕРМОЛАЙФ відрізняється високою якістю і широким асортиментом, що робить продукцію незамінною в будь-якій сфері будівництва і реконструкції будівель широкого призначення.

Утеплення фасаду плитами мінеральної вати Термолайф дозволяє знизити витрати на обігрів і кондиціонування будівлі, збільшує термін служби несучих конструкцій. Така обшивка перешкоджає можливості появі цвілі на зовнішніх стінах будівель, покращує рівень звукоізоляції і загальні параметри мікроклімату в приміщенні.

Плити з мінеральної вати Термолайф обладають вищевказаними характеристиками за рахунок тривимірної орієнтації волокон і застосування спеціальної сполученої речовини і модифікуючих добавок. Якісні характеристики мінераловатної продукції контролюються на всіх етапах виробничого циклу.

Мінераловатні плити Термолайф з щільністю 135 кг / кв. м використовується в якості теплоізоляційного шару в фасадних системах з тонким або товстим штукатурним шаром (легка стяжка).

На Оптовій базі Фенікс в широкому асортименті представлені плити теплоізоляційні з мінеральної вати і інші матеріали для утеплення та звукоізоляції. Щоб купити мінераловатні плити ТЕРМОЛАЙФ 135 пл 50мм зробіть замовлення на сайті або зателефонуйте по одному з номерів (044) 247-05-98, (068) 652-51-33, (093) 064-21-53, (099) 614- 45-36. Наші менеджери оформлять ваше замовлення і, при необхідності, доставку по Києву і області. Ціна мінеральних утеплювачів сильно залежить від логістики та кількості посередників між виробником і покупцем, оптова база Фенікс безпосередньо співпрацює з заводом-виробником Термолайф, тому у нас низькі ціни і гарантована якість продукції.

Загальні
В упаковці
2,4 кв. м (4 листи)
Вид
листи
Густина
135 г/кв. м
розміри аркуша
1*0,6 м
Товщина
50мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!