Мінераловатна плита Knauf ПРОФІТЕП 30 100 мм

Мінераловатна плита Knauf ПРОФІТЕП 30 100 мм

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 420.00
420.00 грн


Мінераловатна плита Knauf ПРОФІТЕП 30 100 мм - це плити з мінеральної вати, призначені для утеплення конструкцій, які не піддаються механічним навантаженням, таких як горища, скатна покрівля, мансарди.

Мінеральну вату для Knauf ПРОФІТЕП виробляють за інноваційною технологією Ecose Technology, тому матеріал абсолютно екологічно чистий і не містить шкідливі для людини і навколишнього середовища фенолформальдегідної смоли. Високий рівень теплоізоляції дозволить зберегти в будинку тепло взимку і прохолоду влітку, відповідно заощадить витрати на опалення і кондиціонування приміщень. Матеріал не горючий, пожежобезпечний, прекрасно виконує роль по тепло- і звукоізоляції завдяки волокнистої пористій структурі.

Монтаж нанести утеплювача Knauf ПРОФІТЕП 30 100 мм легко виконується на будь-які конструкції. Можливе укладання теплоізоляційних плит в два і більше шару. Утеплювач не має значної дратівної дії при виконанні монтажних робіт, чим забезпечується технологічність і гігієнічність їх проведення.

Для утеплення купити мінераловатні плити Knauf ПРОФІТЕП 30 100 мм в Києві найкраще на оптовій базі Фенікс. Ми напряму, без посередників, співпрацюємо з представництвом компанії КНАУФ в Україні, тому у нас низька ціна на утеплювачі Кнауф і супутні матеріали. Ви можете купити Мінераловатна плита Knauf ПРОФІТЕП 30 100 мм з доставкою по Києву і області, або забрати товар самовивозом.

Загальні
В упаковці
6 кв. м (8 листів)
Вид
листи
Густина
30кг/кв. м
розміри аркуша
1,23*0,61 м
Товщина
100 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!