Профіль стельовий System-C 0.6м (Київ)

Профіль стельовий System-C 0.6м (Київ)

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 11.00
11.00 грн/штука


Підвісна стеля це прекрасний варіант оформлення стелі в офісах і інших приміщеннях. У житлових будинках і квартирах такі системи зустрічаються досить рідко, тому що відстань між основою стелі і конструкцією як правило складає близько 30 см, а для квартир це істотне зниження рівня стелі. Проте, завдяки невеликим змінам в системі кріплення підвісна стеля все частіше можна зустріти і в звичайних квартирах. Також цьому сприяє широкий вибір плит з різною фактурою.

Широка популярність застосування підвісних стель обумовлена ​​простотою монтажу і практичністю експлуатації. Виконати монтаж може людина без спеціальних навичок, також немає необхідності в спеціальному обладнанні - плити та профіль легко ріжуться до необхідного розміру. У міжпотолочний простір добре «ховаються» комунікації і проводи (в офісах і виробничих приміщеннях їх завжди багато), при цьому доступ до них завжди відкритий, демонтаж проводити немає необхідності - плиту в бік зрушили і після закінчення робіт повернули на місце. Оскільки конструкція не монолітна (на відміну від гіпсокартонної стелі), при пошкодженні одного з ділянок (плити або профілю) досить замінити тільки пошкоджений елемент, без повного розбирання стелі.

Профіль System-C 0.6м - це поперечний профіль для монтажу системи підвісної стелі, виготовлений з оцинкованої сталі, стійкої до корозійних процесів. Профілі мають надійний замок, що дозволяє легко і швидко з'єднати два профілі.

В асортименті оптової бази Фенікс широкий вибір матеріалів для обробки приміщень. В тому числі складові для конструкцій підвісної стелі. Купити профіль стельовий System-C 0.6м для підвісної стелі в Києві вигідніше на оптовій базі Фенікс - гнучка система знижок, наявність супутніх товарів і гарантовану якість - у нас є все, щоб Ви придбали необхідні матеріали за вигідною ціною.

Загальні
Довжина профілю
0,6 м
Колір
білий
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!