ПОЛІМІН П-12 КЛЕЙ ДЛЯ КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ 25 КГ

ПОЛІМІН П-12 КЛЕЙ ДЛЯ КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ 25 КГ

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 91.00
91.00 грн

Оптова ціна:
76.00 грн

20 або більше 78.50 грнПОЛІМІН П-12 Клей для керамічної плитки 25кг полімермінеральних клей на основі цементу і модифікаторів для високого ступеня адгезії. Призначений для укладання різних облицювальних матеріалів з водопоглинанням від 0,3% на стіни і підлогу. Температура експлуатації клею від -30 до + 70ºС, що дозволяє застосовувати клей Полімін П12 для фасадів та всередині приміщень. Використовується на бетонні, цегляні, оштукатурені деформуються підстави.

Відмінні переваги мультіклея Полімін П-12 це висока адгезія і міцність (міцність на відрив 0,8 МПа). Також клейова суміш стійка до зміщення, що вкрай важливо для точної облицювання.

Перед виконанням облицювальних робіт, поверхню необхідно стандартно підготувати: вирівняти, очистити від пилу і бруду, тріщини закрити будівельними розчинами. Основа повинна бути стабільним, при виконанні робіт по старій плитці глазур слід видалити (збити). На 1 мішок клею для керамічної плитки ПОЛІМІН П-12 (25кг) необхідно 5-6 літрів чистої води. Клей наноситься зубчастим шпателем, розмір зубів підбирають відповідно до розміру плитки.

Інтернет-магазин https://fenixcentr.kiev.ua пропонує широкий асортимент товарів ТМ «ПОЛИМИН». Купити ПОЛІМІН П-12 Клей для керамічної плитки легко - достатньо зателефонувати нам за телефонами, вказаними в контактах і ми доставимо в будь-який зручний для Вас час на конкретну адресу. Більш того, ми працюємо без посередників, ніж вигідно відрізняємося від інших продавців.

Загальні
Вага
25 кг
Товщина шару
до 10 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!