Пінополістирол «Техноплекс» 1.18 * 0.58 * 100мм

Пінополістирол «Техноплекс» 1.18 * 0.58 * 100мм

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 185.00
185.00 грн


Пінополістирол Техноплекс використовується для утеплення фасадів і балконів, приватних будинків і окремо розташованих будівель, фундаментів і цокольних поверхів, для теплоізоляції підлог і монтажу систем «тепла підлога». Сучасний матеріал для теплоізоляції, що дозволяє економити гроші, час на ремонт і будівництво будівлі, і простір, адже 50 мм екструдованого пінополістиролу прирівнюється до 1050 мм цегляної кладки за ступенем теплопровідності. За рахунок високої стійкості до зовнішніх чинників, міцності і здібності не вбирає вологу Пінополістирол «Техноплекс» 1.18 * 0.58 * 100мм добре себе зарекомендував і не втрачає популярності з моменту появи на ринку нашої країни. Нанорозмірні частинки графіту, які застосовують на етапі виробництва пінополістиролу Техноплекс, знижують теплопровідність матеріалу, підвищують його міцність, також завдяки їм плити мають світло-сріблястий відтінок.

Пінополістирол Техноплекс - це практичний і зручний матеріал, який дозволяє економити гроші за рахунок низької теплопровідності в порівнянні з іншими матеріалами для утеплення: зберігає тепло в 1,5 рази краще звичайного пінопласту і в 2 рази в порівнянні з мінеральною ватою. Екструдований пінополістирол «Техноплекс» 1.18 * 0.58 * 100мм з часом не дає усадку і не схильний до дії гризунів. За рахунок невеликих розмірів і поліпшеним теплоізоляційними властивостями, утеплювач Техноплекс зручно транспортувати (займає менше місця, ніж інші види утеплювачів) і монтувати (оптимальний розмір аркушів).

У Києві купити Пінополістирол «Техноплекс» 1.18 * 0.58 * 100мм Ви можете на Фенікс Центрі. У нас оптові ціни і система знижок; також ми напряму співпрацюємо з представниками виробників, що зумовлює низькі ціни і гарантує якість продукції. При оформленні замовлення Ви можете замовити доставку по Києву та області або самостійно забрати покупку.

Загальні
Товщина
30 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!