Наші переваги

У жорстких ринкових умовах сучасного світу, до успіху приходять тільки кращі. Сьогодні мало просто продавати якісний товар, потрібно бути на крок попереду, вигідно відрізнятися від конкурентів і постійно розвиватися. Компанія "Фенікс" - визнаний лідер на ринку будівельних матеріалів, ми пропонуємо своїм клієнтам максимально вигідні умови співпраці і безліч переваг.

Чому працювати з нами - це вигідно:

  • наша компанія пропонує вражаючий асортимент будівельних матеріалів різних категорій (від загальнобудівельних товарів до оздоблювальних дизайнерських матеріалів преміум класу)
  • склади розташовані таким чином, що до них легко дістатися з будь-якої точки міста
  • за бажанням клієнта може бути організована професійна доставка матеріалів до місця призначення, їх розвантаження і підйом на поверх
  • ми є офіційним дилером таких компаній, як Церезіт, Кнауф, Полімін, Ансерглоб, Ореол і ін., що дає нам можливість працювати за цінами, які не мають аналогів в місті
  • за попереднім замовленням, ми можемо доставити будь-який, навіть самий рідкісний матеріал, для нас не існує недоступних будівельних позицій
  • колеровочні студії Церезіт дозволять підібрати колірну гамму, відповідну будь-яким побажанням.

Компанія "Фенікс" має бездоганну, перевірену роками репутацію, саме тому, багато наших клієнтів замовляють комплектацію об'єктів "під ключ".

Досвідчені менеджери допоможуть в підборі матеріалу, дадуть вичерпну інформацію про його переваги та недоліки, а також прорахують витрата і приблизну потребу. Ви можете оформити замовлення по телефону і розрахуватися за товар вже на місці. Для будівельників оформляються всі необхідні документи.

Наша компанія має склади, не тільки в Харкові, але і в Києві. Режим роботи з 8.00 до 20.00

Основні принципи нашої роботи - це порядність, оперативність і прозорість. Компетентний персонал завжди на зв'язку і завжди радий Вам допомогти!