Стрічка малярська термостійка БАУГОЛД 48мм*20м

Стрічка малярська термостійка БАУГОЛД 48мм*20м

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 21.50
21.50 грн/рулон


У процесі малярських робіт вкрай важливою є правильна підготовка поверхонь. Термостійка малярна стрічка використовується для складних ремонтних та виробничих завдань. Вона має широкий діапазон робочих температур до +100С. Стрічка захищає окремі ділянки від попадання фарби, а також активно використовується для створення декоративних ефектів. Так, наприклад, за допомогою стрічки можна сформувати межі нанесення фарби та створити яскраві графічні візерунки. Використання малярської стрічки знижує трудомісткість робіт.

Стрічка від виробника БАУГОЛД відрізняється високою якістю, міцністю та стійкістю до розтягувань. Вона не розмокає в процесі фарбування та добре тримає форму. Стрічка надійно фіксується на поверхнях за допомогою липкого шару і легко видаляється після закінчення робіт, не ушкоджуючи основи та не залишаючи слідів.

Переваги:

  • термостійкість
  • висока адгезія до основ
  • непромокаюча структура
  • щільна фіксація на поверхні
  • зручність застосування

Будівельна база "Фенікс центр" пропонує вам співпрацю на максимально вигідних умовах. У нашому інтернет магазині ви можете замовити цей та багато інших товарів за кращими цінами. Надаються послуги доставки.

Загальні
Довжина
25 м.
Ширина
48 мм.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!