Грунтівка-антисептик 1:4 АРМА-33 (5кг)

Грунтівка-антисептик 1:4 АРМА-33 (5кг)

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 495.00
495.00 грн/штука


Грунтівка АРМА-33 має яскраво виражений антисептичний ефект, який дозволяє боротися з виникненням грибків, цвілі і інших біологічних організмів. Грунт надає відмінний профілактичний ефект на поверхнях різного типу (бетонних, цегляних, гіпсових і ін.). Обробка антисептичним грунтом вкрай актуальна в умовах підвищеної вологості. Пам'ятайте, що виникнення грибка і цвілі може не тільки руйнувати поверхні, але і завдавати шкоди здоров'ю людини.
Крім антисептичного ефекту, оброблена поверхня також набуває додаткової міцності і підвищеної адгезії з подальшими шарами. Грунтівка АРМА-33 проникає глибоко в структуру поверхні і заповнює собою найдрібніші пори, таким чином регулюється і знижується витрата клейових і лакофарбових матеріалів.
Засіб має концентрований склад і розводиться чистою водою в потрібній пропорції. Наносити грунт слід на попередньо очищені поверхні за допомогою пензля, щітки, валика або розпилювача. Засіб підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт в житлових і громадських приміщеннях.
Переваги:
  • швидко вбирається
  • швидко висихає
  • не має неприємного запаху
  • володіє вологостійким складом
  • безпечна для здоров'я людини
  • легко наноситься
  • прийнятна вартість при високій якості
Будівельна база "Фенікс центр" пропонує співпрацю на максимально вигідних умовах. У нашому інтернет магазині, ви можете замовити цей та багато інших товарів за кращими цінами. Надаються послуги доставки.
Загальні
Витрата
90-250 г/м²
Робоча температура
10-35 °С
Тип
концентрат 1:4
Час висихання
2-4 години
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!