CERESIT CR-66 Еластична гідроізоляційна суміш 25кг

CERESIT CR-66 Еластична гідроізоляційна суміш 25кг

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

Кількість товару на складі уточнюйте у менеджера 1282.00
1 282.00 грн


CERESIT CR-66 гідроізоляційна суміш відрізняється еластичністю: при товщині шару 2 мм сприймає деформації при ширині розкриття тріщин до 0,5 мм. Ця властивість дозволяє використовувати гідроізоляцію CERESIT CR-66 на терасах, балконах, відкритих басейнах, на стягуванні теплих підлог і стінах з гіпсокартону, оскільки ці об'єкти схильні до температурних і механічних коливань і для них потрібна еластична гідроізоляційна маса.

Гідроізоляційна суміш Церезіт CR-66 призначена для захисту будівельних конструкцій від впливу води, в тому числі для гідроізоляції підвалів, фундаментів, цоколів, парапетів, душових, очисних споруд, резервуарів для води.

Для захисту від періодичного зволоження використовують 1 обмазувальної шар гідроізоляції товщиною до 2 мм, для захисту від постійного зволоження - 2 шари товщиною до 2,5 мм, для захисту від напору води до 5 метрів водяного столу - 2 шари товщиною до 3 мм.

Для приготування обмазувального шару суху суміш змішують з рідиною і перемішують за допомогою мішалки або низькооборотного дрилю з насадкою, витримують 5 хвилин і знову перемішують. Готову суміш завдаючи пензлем або макловицей на вологу, але не мокру основу. Наступний шар завдаючи на мокре і в перпендикулярному напрямку до попереднього. Еластичний гідроізоляційний шар необхідно захищати за допомогою більш міцних оздоблювальних матеріалів (керамічної плитки, полімерної штукатурки).

Готовий розчин необхідно використати протягом 2 годин. Протягом 24 годин гідроізоляційний шар необхідно захищати від атмосферних опадів, через 3 доби по поверхні можна ходити, через 7 - виконувати облицювання плиткою, заповнювати водою.

CERESIT CR-66 еластична гідроізоляційна суміш 25кг одна з найбільш затребуваних сумішей для гідроізоляції. Продукція ТМ CERESIT - це завжди висока якість, впевненість в результаті і широкий асортимент супутніх товарів для комплексного вирішення будівельних і ремонтних завдань.

Оптова база Фенікс співпрацює безпосередньо з представництвом компанії Хенкель Баутехнік в Україні. Тому, коли Вам необхідно купити CERESIT CR-66 еластична гідроізоляційна суміш 25кг в Києві звертайтеся до нас - найкраща ціна і гарантовану якість продукції, гнучка система знижок і доставка зробить вашу покупку легкої і вигідною.

Загальні
Вага
25 кг
Вид
двокомпонентна суміш
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!