Ансерглоб ВСМ-11 суміш кладочна (для кладки пористих бетонів) 25кг

Ансерглоб ВСМ-11 суміш кладочна (для кладки пористих бетонів) 25кг

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 85.00
85.00 грн


Суміш кладочна ANSERGLOB ВСМ 11 для кладки стін з пористого бетону і поризованої кераміки призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з поризованої кераміки і теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д. За рахунок високої адгезії до основи забезпечує монолітність, високу міцність і жорсткість конструкцій, що зводяться. Наявність в складі суміші теплоізоляційних наповнювачів запобігає утворенню «містків холоду».

Переваги

  • морозостійкість
  • пластичність
  • Екологічно безпечна для людини і навколишнього середовища
  • Атмосферостійка, можливе застосування зовні будівель
  • Висока адгезія до основи (більше 0,3 МПа)
  • не створює містків холоду

Застосування

Для приготування розчину суху суміш ANSERGLOB ВСМ 11 засипають в ємність з чистою водою з розрахунку 0,24 - 0,26 л води на 1 кг суміші або 6 - 6,5 літра води на 25 кг мішок сухої суміші при постійному розмішуванні вручну або насадкою на дриль на низьких оборотах. Через 5 хвилин суміш повторно перемішують і розчин готовий до застосування.

Основа повинна бути сухою і міцною без видимих ​​відколів і тріщин. Блоки перед укладанням або приклеюванням очищають від пилу, бруду, виправляють нерівності.

Роботи кладки сумішшю Ансерглоб ВСМ 11 виконують при температурі + 5 ° С до + 30 ° С.

Суміш кладочна наноситься рівномірно на контактну поверхню за допомогою кельми або сталевого шпателя, розрівнюють зубчастим шпателем (розмір зубців 4-10 мм). Рекомендована товщина робочого шва 2-5 мм. Блоки встановлюються на розподілений розчин, їх положення коригується за допомогою гумового молотка протягом 5 хвилин після укладання. Час затвердіння становить близько 24 годин, але сильно залежить від типу основи, температури, відносної вологості.

На оптовій базі Фенікс в Києві представлений широкий асортимент продукції ТМ Ансерглоб, також у нас Ви можете купити Ансерглоб ВСМ-11 суміш кладочна (для кладки пористих бетонів) 25кг за низькою ціною з можливістю доставки по місту і області. Гнучка система знижок, низькі ціни зроблять вашу покупку вигідною і зручною. Телефонуйте - наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть зробити покупку.

Загальні
Адгезія до основи
0,3 МПа
Відкритий час роботи
до 5 хв
Вага
25 кг
Витрата
1,3 кг на 1 кв метр при шарі 1 мм
Витрати води
0,19-0,22 л води на 1 кг сухої суміші
Робочий час розчину
2 години
Товщина шару
2-10 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!