Ансерглоб EG-62 грунт-фарба 10л

Ансерглоб EG-62 грунт-фарба 10л

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 412.00
412.00 грн


Адгезійна емульсія (грунт - фарба) акрилова ANSERGLOB EG 62 Quartzgrunt наноситься на мінеральні основи (бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цегла і гіпсові поверхні та інші) і органічні основи (ДСП, OSB, фанера ти інші) для збільшення адгезії до основи, зміцнення основи, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративної штукатурки. Також ANSERGLOB EG 62 Quartzgrunt застосовується для нанесення контактних шарів на щільних, гладких і слабковбираючих поверхнях (наприклад, бетон і силікатна цегла) і поверхнях, які не вбирають вологу (керамограніт, скло, глазурована плитка). застосовується у фасадних системах теплоізоляції, в тому числі і для консервації фасадів на зимовий період. Тонується по системі ColorSystem. Значно знижує можливість утворення плям на кольорових декоративних штукатурках. Ансерглоб EG-62 грунт-фарба 10л застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Переваги

  • Екологічно безпечна для людини і навколишнього середовища
  • Для зовнішніх і внутрішніх робіт
  • Збільшує адгезію до основи
  • водостійка
  • Застосовується під декоративні штукатурки
  • Висока укривние здатність

Застосування

Основа для нанесення Ансерглоб EG 62 грунт універсальний повинний бути міцним, сухим, очищеним від пилу, бруду, бітуму, жирів, оливи та емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед ґрунтуванням всі нестабільні ділянки необхідно видалити. Гіпсові основи і поверхні з високим ступенем поглинання вологи попередньо обробляють ґрунтовкою глибокого проникнення і витримують 4 години до повного висихання.

Перед застосуванням грунтовку ретельно перемішують дрилем на низьких оборотах. Наноситься універсальна грунтовка Ансерглоб EG-62 валиком або пензлем, послідовно покриваючи всю поверхню без пропусків. Роботи виконують при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Поверхня готова до експлуатації через 3-6 годин (при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%, в інших умовах час висихання може бути іншим). Готовий сухий шар грунт-фарби стійкий до механічного витирання. Після закінчення робіт руки і інструмент промивають водою.

На оптовій базі Фенікс в Києві представлений широкий асортимент продукції ТМ Ансерглоб, також у нас Ви можете купити Ансерглоб EG-62 грунт-фарбу 10л за низькою оптовою ціною з можливість доставки по місту і області. Гнучка система знижок, низькі ціни зроблять вашу покупку вигідною і зручною. Телефонуйте - наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть оформити покупку.

Загальні
Вид
акрилова, грунт-фарба
Витрата
0,2 - 0,4 л/м2.
Густина
1,55-1,6 г/см3
Час висихання
2-4 години
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!