Ансерглоб EG-60 грунт універсальний глибокопроникний 10л

Ансерглоб EG-60 грунт універсальний глибокопроникний 10л

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 128.00
128.00 грн/штука


Грунтуюча емульсія глибокого проникнення ANSERGLOB EG 60 UNIGRUNT застосовується для підготовки мінеральних основ з великим рівнем вологовбирання: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших основ.

Проникаючи глибоко в основу, грунтуюча емульсія Ансерглоб EG-60 зміцнює його, покращуючи при цьому адгезію клею, штукатурки, фарби та інших покриттів, вирівнює водопоглинання, знижує поглинаючу здатність пористих основ, скорочує витрату фарби або шпалерного клею, забезпечує рівномірне фарбування основи, зв'язує пил . Застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Плівка після висихання прозора товщиною до 1 мм.

Переваги

  • Екологічно безпечна для людини і навколишнього середовища
  • Готова до застосування
  • зміцнює основу
  • знижує водопоглинання
  • Збільшує адгезію до основи

Застосування

Основа для нанесення Ансерглоб EG 60 грунт універсальний повинний бути міцним, сухим, очищеним від пилу, бруду, бітуму, жирів, оливи та емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед ґрунтуванням всі нестабільні ділянки необхідно видалити. Наноситься універсальна грунтовка Ансерглоб EG-60 валиком, пензлем або розпилювачем, послідовно покриваючи всю поверхню без пропусків. Готова поверхня повинна бути напівматовою (глянцеві поверхні можна обробити грубозернистої Шлифшкурка. Роботи виконують при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Залежно від якості поверхні і наступного шару, наносять 1 або 2 шари ґрунтуючої емульсії за принципом "мокре на мокре ".Поверхня готова до експуатаціі через 2-4 години після нанесення останнього шару (при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%, в інших умовах час висихання може бути іншим). після закінчення робіт руки і інструмент промивають водою.

На оптовій базі Фенікс в Києві представлений широкий асортимент продукції ТМ Ансерглоб, також у нас Ви можете купити Ансерглоб EG-60 грунт універсальний глибокопроникні 10л за низькою оптовою ціною з можливість доставки по місту і області. Гнучка система знижок, низькі ціни зроблять вашу покупку вигідною і зручною. Телефонуйте - наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть оформити покупку.

Загальні
Вид
готова до застосування, для зовнішніх і внутрішніх робіт
Витрата
0,15 - 0,16 л/м2
Густина
1,0 г/см3
Час висихання
2-4 години
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!