Клей для плитки еластичний POLIREM 121, 25 кг

Клей для плитки еластичний POLIREM 121, 25 кг

На складі
Рейтинг:

Ціна інтернет магазину:

На складі 189.00
189.00 грн


Polirem (Полірем) СКП 121 тонкошаровий клей для настінних і підлогових облицювальних плит, призначений для зовнішніх і внутрішніх робіт в приміщеннях з нормальним і підвищеним рівнем вологості. Рекомендується для робіт, де потрібна підвищена адгезія, для укладання плит збільшених розмірів, укладання плитки на плитку. Ефективний при роботі на деформуючих основах, при обробці зовнішніх стін камінів, підлог з підігрівом, терас, балконів, сходів, басейнів.

Складається еластичний клей Полірем 121 з цементу, модифікаторів і спеціальних наповнювачів, посилений армуючою волоконною добавкою. Використовується для облицювання мозаїчною, керамічною, кахельною плиткою на мінеральні основи, такі як бетон, легкий бетон, цегляна кладка, цементно-піщана штукатурка, шпаклівка, а також на гіпсокартон і дерево.

Клей Полірем для плитки 121 відрізняється еластичністю, високим ступенем адгезії до основи, швидкою дією (плитка схоплюється за 5-7 сек) і пластичністю, а отже, економічний і зручний у застосуванні. Після висихання клей стійкий до вологи і низьких температур.

Основа перед застосуванням клею Полірем 121 не вимагає спеціальної підготовки, для кращої адгезії матеріалу рекомендується обробити поверхню грунтовкою глибокого застосування. Основа повинна бути міцною, стабільною, очищеним від пилу і бруду, попереднього покриття. Шви, отвори, подряпини необхідно закрити будівельними сумішами не менше ніж за добу до виконання робіт з облицювання плиткою.

Для приготування розчину, суміш додають в мінімальну кількість води і, ретельно перемішуючи за допомогою дриля з насадкою, додають решту води (з розрахунку 0,22-0,3 л на 1 кг сухої суміші). Після розчину дають вистоятися протягом 5-10 хв і знову перемішують. Консистенція готового розчину підбирається в залежності від виду матеріалу (плитки) і інструменту нанесення. Робочий час розчинної суміші не менше 1 години, рекомендується використовувати готову суміш протягом 30 хвилин. При загусанні розчину, його можна освіжити перемішавши без додавання води.

Як і більшість сухих сумішей, POLIREM 121 Клей для плитки еластичний 25кг слід зберігати в сухому приміщенні при температурі не нижче + 5 ° C. Умови зберігання важливі для запобігання псуванню суміші, тому необхідно приділити особливу увагу місцю покупки сипучих будматеріалів. На оптовій базі Фенікс дотримуються всі необхідні умови для зберігання різних матеріалів для будівництва та ремонту, тому Ви можете бути впевнені в якості придбаних товарів. А оптові ціни і система знижок зроблять покупку вигідною і економною. Також купуючи товар на оптовій базі Фенікс є можливість замовити доставку по Києву та Київській області. Телефонуйте - наші менеджери оформлять Ваше замовлення і дадуть відповідь на всі питання і товар.

Загальні
Адгезія до основи
0,5 МПа через 24 години, 0,8 МПа через 28 діб
Відкритий час роботи
15-20 хв
Витрата
1,5- кг/кв м на 1 мм шару
Витрати води
0,22-0,3 л на 1 кг суміші
Насипна щільність
1480-1500 кг/куб м
Робочий час розчину
1 година
Тип клею
Для басейнів, для керамічної плитки, для теплої підлоги
Товщина шару
не менше 5 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!